Slide 1

Beyaz Eşya Bakım Onarım Merkezi

%  100 Müşteri Memnuniyeti, Sorunsuz Hizmet

İletişime Geç

Amana Servisi

Amana Servisi Merkezi beyaz eşya konusunda siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet sunmak için her geçen gün kendini geliştirmek için hedeflerine doğru hızla ilerliyor. Beyaz eşyalarınızla ilgili her hangi bir sorun yaşadığınızda servisimiz en kısa sürede sizlere hizmet vermeyi verdiği hizmet üzerinde müşterilerimizin güvenine layık olabilmeyi Amana servisi olarak uzun yıllar sektörde kalmayı hedefliyor.

Amana Servis

Amana Çamaşır makinesi Çamaşır makinesi tam otomatik olarak 1937 yılında üretilmiştir ev hanımlarına büyük bir kolaylık sağlayan çamaşır makinesi kullanımına dikkat edildiği süre daha uzun ömürler kullanılabilir . Genellikle temiz yıkamıyor şikayetlerinde bakımsız olan çamaşır makineleri düzenli olarak zaman zaman bakımı yapılması gerekir.

Çamaşır makineleri 5 parçadan oluşmaktadır yıkama motoru boşaltma motoru kazan ve anakart, Düzensiz kullanmada oluşabilecek oluşabilecek arızalar aşırı yüklenme de Kazan ve yıkama motoru arıza yapabilir mutlaka kullanım kılavuzu okunup o şekilde kullanım yapılması gerekir

Ariston Bulaşık Makinesi

Günümüzde kullandığımız bulaşık makinesi 1850 yılında bir bayan tarafından bulunmuştur ahşaptan yapılmış bulaşık makinesi önümüzde tam otomatik olarak kullanılmaya Bulaşık makinesinin 5 ana malzemesi bulunmaktadır bunlar yıkama motoru ısıtıcı fiskiye grubu gövde ve pompa motorundan oluşmaktadır. bulaşık makine larinde genelde karşılaşılan arızalar fiskiyeleri tıkanması ve yıkama motoru ile pompa motorunun durmasıdır bunların nedenleri de genellikle kaba pisliği ile konulan bulaşıklardaki oluşan tortular bu parçalara zarar vermektedir.

Amana Buzdolabı

Buzdolabı günümüzde oldukça fazla kullanılan bir ev aletidir Amerikalı bir mucit tarafından bulunduğu düşünülen yapılan araştırmalarda 1758 yılında bulunan buzdolabı günümüzde oldukça yaygın kullanılmaktadır. Buzdolabı 4 Ana parçadan oluşmaktadır bunlar kompresör iç fan motoru dış fan motoru ve gövdeden oluşmaktadır.

buzdolabında dikkat edilmesi gereken hususlar özellikle temizlik Hassas gövde olduğu için temizlik yapılmaması durumda koku yapmasına neden olabilir ürünleri de silebilir.

buzdolaplarında genellikle karşılaşılan arızalar yüksek voltajdan elektronik kartın zarar görmesi kapının açık kaldığında içerisinde karlanma olması ve içerisine koku yapması

Kısacası Amana cihazlarında istanbul Anadolu Yakası’nda yaşayabileceğiniz bütün beyaz eşya arıza arızalarında tercih edebileceğiniz bir firmayız firmamıza sabah 9 akşam 19 saatleri arasında hafta içi ve cumartesi günü olmak üzere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası’nda Ataşehir Beykoz Kadıköy Maltepe Kartal Pendik Tuzla Sultanbeyli Sancaktepe Çekmeköy Ümraniye Üsküdar bölgelerine aynı gün içerisinde teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Not Firmamız Özel Servistir. BAKIM ONARIM SERVİS

SERVİS KAYDI TIKLA OLUSTUR