Slide 1

Beyaz Eşya Bakım Onarım Merkezi

%  100 Müşteri Memnuniyeti, Sorunsuz Hizmet

İletişime Geç

Beykoz Siemens Servisi

Beykoz Siemens servis hizmetleri dâhilinde beyaz eşyalarınızda meydana gelebilecek arızalar veya parça değişimi gerektirecek sorunlarınızın çözümünde firmamızı arayarak en uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Firmamız uzun yıllardır İstanbul’ve Kocaeli nin birçok semtinde hizmet veren uzman kadrolardan meydana gelmektedir.

Beykoz Siemens Servis

Geniş servis ağıyla verdiğimiz hizmetlerde, müşteri memnuniyeti ilkesi en önemli özelliğimizdir. Ev veya işyerlerinizde kullandığınız beyaz eşyalarınızda meydana gelebilecek arıza halleri durumunda servisimizi arayarak, en kısa süre içerisinde mağduriyetinizi giderebilirsiniz. Firmamız arızalar dışında montaj, bakım, onarım ve parça temini konusunda da hizmetinizdedir.

Beykoz Siemens Ankastre Servis

Evlerde yaşam konforu sağlayan beyaz eşyaların uzun süre işlevsiz kalması, normal yaşamı oldukça kötü yönde etkilemektedir. Bunun bilincinde olan uzman personelimiz, her zaman müşteri menfaatini gözeterek sorunların çözümünde garantili yöntemler kullanmaktadır. Beyaz eşyalarınızla ilgili tüm sorunlarınızda firmamızın iletişim hatlarından bize ulaşabilir, arıza, bakım, onarım ve parça değişimi taleplerinizi iletebilirsiniz. Sadece bir tek telefonla en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla sağlayacağınız servis hizmetleri ile tüm sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Beykoz Siemens

yedek-parca-beyaz-esya

Beykoz Siemens Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Arızalarında Siz Değerli Müşterilerimize Öncelik Vermekteyiz Buzdolabı Arızaları Yerinde Bakım, Onarım, Yedek Parça Servis Hizmeti Sunulmaktadır..

Beyaz Eşyalar Nasıl Kullanılmalıdır? Arızalardan Kurtulmanın Yolları

Beykoz Siemens Çamaşır Makine Servisi

Çamaşır Makinası Arızlarında Siz Değerli Müşterilerimize Yerinde % 80 Arıza, Bakım, Onarım ve Yedek Parça Değişim Hizmeti Sunuyoruz.

bulaşık makinası servisi ile ilgili görsel sonucu

Beykoz Siemens Bulaşık Makina Teknik Servisi

Beykoz Bulaşık Makina Arızlarında Çağrı Merkezimiz, Müşterilerimiz için Hazırda Bekleyen Ekibimiz, Profesyonel Olarak Hizmetindedir. % 100 Müşteri Memnuniyeti. Ankastre Ürünler Teknik Servisi , % 100 Müşteri Memnuniyetli Teknik Servis Hizmetleri.

İstanbul Beykoz İlçe’sinde Hizmet Verdigimiz Mahalleler
Acarlar, Akababa Mahallesi, Ali Bahadır Mahallesi, Anadolu Hisarı, Anadolu Feneri, Baklacı Mahallesi, Bozhane Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlıbahce Mahallesi, Çengeldere, Çiftlik Mahallesi, Çiğdem Mahallesi,
Çubuklu, Göksu Mahallesi, Görele Mahallesi, Gümüşsuyu Mahallesi, İncirköy, Kanlıca, Kavacık, Mehmetşevkipaşa, Merkez Mahallesi, Orta Mahalle,
Ögümce Mahallesi, Örnekköy, Paşabahce, Polonezköy Mahallesi, Riva, Soguksu Mahallesi, Tokatkö, Yalıköy, Yavuz Selim Mahallesi, Yeni Mahalle, 
Not Firmamız Özel Servistir. 0216 577 79 00 den Ulaşabilirsiniz…
SERVİS KAYDI TIKLA OLUSTUR